fbpx

Reģistrēties kā Vairumtirdzniecības pircējs.

SIA “MALELA” vairumtirdzniecības klienti ir gan lieli, gan mazi uzņēmumi. Ņemot vērā lielo preču klāstu, esam spējīgi uzrunāt ļoti plašas patērētāju grupas, tāpēc arī mūsu vairumtirdzniecības piedāvājums ir interesants dažādu nozaru firmām. Sadarbojamies gan ar veikaliem, gan ar restorāniem. Vairumtirdzniecības klientiem ir priekšrocība uzzināt par gaidāmajiem jaunumiem, lai būtu iespēja veiksmīgi plānot nākotnes pasūtījumus.
Piekļuves iegūšana ļaus Jums aplūkot vairumtirdzniecības cenas, izvietot pasūtījumus, preču izņemšana pieejama mūsu noliktavā Lubānas iela 82, Rīga, LV-1073.
Lai iegūtu piekļuvi, Jums nepieciešams reģistrēts uzņēmējdarbības veids. Vairumtirdzniecības klientu pieteikuma forma.
Pēc pieteikuma izskatīšanas, ar Jums sazināsies mūsu tirdzniecības pārstāvis, lai precizētu detaļas un vienotos par sadarbības modeli un apmaksas noteikumiem.
Lūgums neizmantot šo formu, ja Jums nav reģistrēts uzņēmējdarbības veids! Mēs paturam tiesības apstiprināt vai noraidīt pieteikumus bez paskaidrojuma. Piekļuves iegūšana tiek realizēta saskaņā ar mūsu mājas lapas izmantošanas politiku.

Preces var saņemt ar piegādi, lai precizētu piegādes izmaksas, jums nepieciešams sazināties ar mums pa tālruni +371 29611777. Piegādes izmaksas atkarīgas no apjoma un svara un tās vajag precizēt atsevišķi.

KONTAKTI VAIRUMTIRDZNIECĪBAS KLIENTIEM
Adrese: Lubānas iela 82, Rīga, LV-1073
Telefons: +371 29946889

E-pasts: takeberry@malela.lv

Reģistrācija

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Заполните поле
Заполните поле
Vai jums ir fiziskais mazumtirdzniecības veikals? *
Выберите значение

Par kompāniju

Заполните поле
Заполните поле
Заполните поле
Заполните поле
Заполните поле
Заполните поле
[wwp_registration_form]